מצב האומה (+פרסומת לעיריית רמת גן)

כמה עדכונים:

- אחרי בערך חודש אינטנסיבי, העליתי (אחד אחד ובזהירות) את כל הארכיון של הסטריפ הישן של דוגי ליברצם. זה הזמן להכיר או לקרוא מחדש לקראת הסטריפ החדש של דוגי (תאריך משוער: ראשון לאוקטובר). וגם – בקרוב יועלו כל החומרים הנוספים של דוגי (ציורי קוראים, השירים וכו') וגם קומיקס נוסף – כולל שתי החוברות הראשונות של דוגי שאזלו סופית בפסטיבל הקומיקס של השנה.

- הוספתי עמוד של תיק עבודות אבל הוא קצת מעפן כרגע – הוא לוקח את התמונות מפיקאסה ולא תומך בעברית בכלל. אם יש למישהו הצעה אלטרנטיבית לגלריה בוורדפרס, עדיף כזו שלוקחת את התמונות מפליקר, אני אשמח לשמוע. (ניסיתי בערך שישה תוספים שונים, אף אחד לא עבד כמו שרציתי)

- יש עוד באגים קטנים (בעיקר בעמוד של פוסט בודד) אבל אני מקווה שזה יסתדר בסוף.

- ובחדשות אחרות: עיריית רמת גן והמוזיאון לאמנות ישראלית החלו בפרויקט של מפגשי רישום בחינם ברחבי רמת גן, כל יום שלישי החל מהיום ועד השביעי לדצמבר. כל מפגש אורך שלוש שעות (16:30-19:30) והם מספקים חומרי רישום (אבל מומלץ להביא מהבית כי החומרים שלהם הם ברמת החנות-הכל-בדולר), כן ציור, גליונות נייר והרכב ג'אז שמנגן ברקע. אפשר לעבוד באופן עצמאי או להיעזר במדריכים של המוזיאון שמסתובבים בין האנשים. הפתיחה הייתה מוצלחת מאוד, היו עשרות אנשים מכל הגילאים שציירו והרבה קהל שהסתובב בין לבין והציץ. אפילו קיבלתי מחמאה מראש העיר. (הידד!)

הנה הרישום היותר מוצלח שעשיתי היום, של המתופף מהרכב הג'אז:

המפגש הבא יהיה בבית הצייר אהרון כהנא, ברח' אבא הלל 147. אני אשמח לראות אתכם שם!

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

FireStats icon ‏מריץ FireStats‏