דוגי ליברצם מס' 5 ועדכונים נוספים

אחד הסימנים שאני מעדכן את הבלוג בתדירות ממש נמוכה: יש לי 792 תגובות לאשר שאני רק מניח שכולן תגובות ספאם.

בכל מקרה, צצתי שוב כדי להזכיר שאני עדיין עושה משהו עם החיים שלי:

בדוכן בפסטיבל הקומיקס 2011 (השבוע בסינמטק ת"א בימים רביעי, חמישי ומוצ"ש בין השעות 18:00-23:00, הנה אירוע בפייסבוק):

- חוברת חמישית של דוגי ליברצם! והפעם: דוגי מתאהב! באישה! והיא מתאהבת בו בחזרה! ואז זה מסתבך כמובן כבר מהעמוד הרביעי כי אחרת הייתי צריך לקרוא לחוברת "דוגי ליברצם סוף סוף מקבל" וזה היה קצת מטריד אם לומר את האמת. ובסיפור השני בחוברת: אורן זריף + משבר הקוטג'…  NUFF SAID!

העטיפה המקורית של החוברת שלא הייתי מרוצה ממנה כל כך

למרבה המזל כמה שבועות מאוחר יותר באמצע העבודה על החוברת התחילה מחאת האוהלים שנתנה לי תירוץ לעשות עטיפה חדשה מוצלחת יותר שבאופן אירוני תעזור לי להרוויח יותר כסף על חשבון מעמד הביניים הסובל*. ואפילו יש פריים אחד בתוך החוברת שעוסק בזה!

בנוסף הכנתי לפסטיבל גם שיתוף פעולה רשמי עם היפופוטם (כלומר, אני גנבתי את הרעיון המקורי שלהם והם אמרו שזה סבבה): פוסטר שמבוסס על מערכון "גיבורי הציונות", שאני אחראי על חלק מהגרפיקה שבו:

החוברות והפוסטרים יימכרו ב-15 ש"ח, כנראה עם הנחה קטנה למי שיקנה חוברת ופוסטר ביחד. בנוסף נשארו לי 10 עותקים אחרונים משתי החוברות הקודמות, למי שפספס.

נ.ב. יחד איתי בדוכן תהיה טלי רזניק, שתמכור סיכות, סימניות ועוד דברים עם האיורים שלה. היא פעם ראשונה בפסטיבל וקצת מפחדת שאף אחד לא יקנה שום דבר (אותה תחושה שיש לי כל שנה מאז 2005 ותמיד מתבדה בסוף) אז תקנו ממנה פליז :(

עוד עדכונים:

בחודשים האחרונים התלבטתי מה לעשות עם "דוגיסטאן", היות וזה סיפור שלקח לי בערך שנתיים לתכנן והאירועים של השנה האחרונה מאיימים להפוך חלקים ממנו ללא רלוונטיים. בסוף הגעתי להחלטות הבאות:

- "דוגיסטאן" יוקפא בתקופה הקרובה ובינתיים אני אפנה את האנרגיות היצירתיות שלי לכיוון כרך חדש של דוגי (שיהיה גם יותר רלוונטי לאירועים האחרונים ופחות שאפתני טכנית כך שיהיה לי סיכוי לעשות יותר מעמוד בשבועיים).

- אם הכל ילך בשלום והעלילה שכתבתי תישאר רלוונטית, אני אנסה לשלב אותה בתור חלק מהקומיקס החדש או לחילופין אעבוד עליה כפרויקט שעומד בפני עצמו ויצא כנראה כספר בפסטיבל הקומיקס של השנה הבאה (!)

טוב, אלה מספיק עדכונים לפעם אחת, נראה לי. אני לא רוצה שתמותו מרוב התרגשות.

*מצד שני אני במעמד ציירי הקומיקס שזה אפילו יותר גרוע. לפחות יש לי תואר סוף סוף!

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

FireStats icon ‏מריץ FireStats‏